Letnie Grand Prix w siatkówce plażowej zakończone

Letnie Deszczowe Grand Prix w siatkówce plażowej o Puchar Burmistrza Choroszczy zostało zakończone. W sobotę 25 sierpnia na “Kominowym Bajorze” odbył się ostatni turniej z cyklu, tym razem w deszczową aurę do gry przystąpiły dwie ekipy z Zaczerlańskiego Monaru. Górą byli Ci bardziej doświadczeni, którzy brali udział w dwóch poprzednich turniejach, czyli Weronika Borkowska, Cezary Klepadło, Damian Girtler i Radosław Szymkowski, którzy pokonali swoich kolegów i koleżankę 2-1. Tym samym ta drużyna wywalczyła najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej i zdobyła Puchar Burmistrza Choroszczy za 1 miejsce. Medale, puchary i nagrody ufundowane przez Burmistrza Choroszczy wręczył dyrektor M-GCKiS w Choroszczy Przemysław Waczyński. Dziękujemy wszystkim 22 zawodnikom i zawodniczkom, którzy wzięli udział w Grand Prix za udział, gratulujemy wytrwałości bo przecież tylko w jednym turnieju z czterech pogoda była super, w pozostałych trzech padał deszcz. Dziękujemy także Burmistrzowi Choroszczy za ufundowanie pucharów i nagród, a także dziękujemy Agroturystyce Jeroniczówka – gospodarzowi turnieju nr 3 i sponsorowi nagród. Do zobaczenia w kolejnym Grand Prix w przyszłoroczne wakacje!

1 miejsce: 17 pkt (7+3+0+7) – Weronika Borkowska (I, II i IV turniej), Cezary Klepadło (I, II i IV turniej), Artur Grabowiecki(I i II turniej) , Damian Girtler (II i IV turniej), Radosław Szymkowski (I i IV turniej)
2 miejsce: 14 pkt (0+7+7+0) – Emilia Wyłuda (II i III turniej), Filip Roszkowski (II i III turniej), Kajetan Tokajuk (II i III turniej)
3 miejsce: 10 pkt (5+5+0+0) – Katarzyna Kaczmarska (I i II turniej), Fabian Kos (I i II turniej), Sebastian Gaweł (II turniej), Jakub Ostraszewski (II turniej), Szymon Wądołowski (I turniej), Jakub Makowski (I turniej)
4 miejsce: 7 pkt (0+2+5+0) – Wiktoria Siemieniuk (II i III turniej), Piotr Siemieniuk (II i III turniej), Radosław Szymkowski (II turniej), Kinga Siemieniuk (III turniej)
5 miejsce: 5 pkt (0+0+0+5) – Inez Ziemnowadzka (IV turniej), Piotr Sadowniczek (IV turniej), Tomasz Urbaniak (IV turniej), Grzegorz Stypniarek (IV turniej)