Miasto i GminaSport

Trzecie miejsca juniorów i młodzików Narwi Choroszcz na turniejach w Białymstoku i Wasilkowie

We wtorek 18 grudnia drużyna młodzików Narwi Choroszcz prowadzona przez trenera Grzegorza Pieczywka wzięła udział w turnieju eliminacyjnym o Puchar Prezesa PZPN, który odbył się w Wasilkowie. Turniej był przeznaczony dla rocznika 2007, ale warto wspomnień, że Narew grała w większości rocznikami 2008 i 2009, wiec tym bardziej gratulacje za podjęcie równorzędnej walki ze starszymi kolegami! 

Wyniki: Narew – Pogoń Łapy 3-1, Narew – AP Talent Białystok 1-3, Narew Choroszcz – KS Wasilków 2-2, Narew Choroszcz – AP Junior Białystok 0-0 
Tabela: 1. AP Junior Białystok, 2. AP Talent Białystok, 3. Narew Choroszcz, 4. KS Wasilków, 5. Pogoń Łapy


Na przestrzeni ostatniego tygodnia turniej w Białymstoku zagrali również juniorzy, zajęli w nim 3 miejsce tuż za zwycięskim Piastem Białystok i drugim Promieniem Mońki.


W poprzedni weekend turniej grały także młodziki, w Wysokiem Mazowieckiem wywalczyli 2 punkty po bezbramkowych remisach z AP Talent Białystok i Brylantem Bielsk Podlaski, a pozostałe mecze zakończyły się minimalnymi porażkami: z Włókniarzem Białystok (0-1), Ruchem II Wysokiem Mazowiecki (1-3), AP Talent II Białystok (0-1), Ruchem I Wysokie Mazowiecki (1-2) i Korą Korycin (0-1).  Mimo ostatniego miejsca trenerzy przeciwnych drużyn docenili zaangażowanie i indywidualne popisy zawodnika Narwi Marka Garbowskiego, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a dodatkowo wyróżnieni w zespole Narwi Choroszcz otrzymał Adrian Sadowski. Jak widać ten turniej był bardzo dobrym przygotowaniem do turnieju w Wasilkowie, o którym pisaliśmy na początku. 

fot. Narew Choroszcz