Ruszyły zajęcia w świetlicach!

Pierwszy tydzień działalności Terenowych Centrów Kultury w Barszczewie, Złotorii i Konowałach już za nami! Choć to dopiero początek, u nas jest już intensywnie. Jesteśmy szczęśliwi, że zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców tych miejscowości. Ich uśmiech i zaangażowanie podczas naszych spotkań tylko to potwierdza!

Co więc działo się w świetlicach w trakcie tego tygodnia? Zajęcia rozpoczęliśmy od spotkania organizacyjnego, na którym uczestnicy dowiedzieli się, co ich czeka w tej edycji programu Terenowe Centra Kultury. Ponadto w Barszczewie i Złotorii miło spędziliśmy czas na wspólnych zabawach, rozmowach i wspominkach ubiegłej edycji. Dodatkowo w Konowałach oddaliśmy się zabawom integracyjnym, które pomogły nam bliżej się poznać.

Nasze kolejne spotkania będą nawiązywały do zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, a tuż po nim startujemy z pierwszym blokiem zajęć. Jeśli więc nadal zastanawiasz się nad dołączeniem do naszej małej świetlicowej społeczności, nie wahaj się dłużej! Im nas więcej, tym lepiej. Do zobaczenia w świetlicy!

Świetlice wiejskie są otwarte w następujących dniach:

  • BARSZCZEWO

wtorek, czwartek – 1600-1900

  • KONOWAŁY

wtorek, czwartek – 1630-1930

  • ZŁOTORIA

poniedziałek, środa – 1700-2000

Świetlice wiejskie będą otwarte w następujących dniach:

  • BARSZCZEWO – wtorek, czwartek – 1600-1900
  • KONOWAŁY – wtorek, czwartek – 1630-1930
  • ZŁOTORIA – poniedziałek, środa – 1700-2000

Ubiegłoroczna edycja projektu cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. Zapraszamy więc do odwiedzania świetlic!


Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.