Wspólnie otwórzmy choroszczańskie fontanny!

Burmistrz Choroszczy serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Choroszcz oraz osoby zainteresowane na niecodzienne widowisko – na wspólne oficjalne uruchomienie kolorowych fontann na Rynku 11 Listopada! Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia (niedziela) o godz. 20:30.

Wspólne otwarcie choroszczańskich fontann będzie niepowtarzalną okazja, by w feerii barw obejrzeć odnowiony Rynek 11 Listopada w Choroszczy w letniej odsłonie.

Z odnowionego Rynku w Choroszczy od kilku miesięcy możemy się cieszyć, organizowaliśmy w tym miejscu kilka ważnych wydarzeń i Rynek wspaniale przeszedł te próby – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński – do niedawna trwały tam jeszcze ostatnie prace wykończeniowe i dekoracyjne – dodaje. Teraz jednak, wraz z nadejściem wiosny i letniej pogody, Rynek będzie stopniowo ożywał i służył mieszkańcom na co dzień. Chciałbym, abyśmy wszyscy spotkali się i przed długim weekendem majowym otworzyli kolorowe fontanny. Docelowo będą one upiększać naszą miejską przestrzeń, ale wierzę, że w gorące letnie dni wiele osób, a zwłaszcza dzieci znajdzie tam miejsce do dobrej zabawy.

Niecodzienny pokaz uruchomienia choroszczańskich fontann z pewnością zapisze się na długo w pamięci mieszkanek i mieszkańców Choroszczy. Widowisku będzie towarzyszyć dodatkowo spektakl ognia (fireshow). Zapraszamy serdecznie!

Współorganizatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. 

fot. Marek Sokół