Miasto i GminaSport

Narew wygrała w Surażu, w sobotę mecz w Choroszczy

Narew pokonała w meczu 18 kolejki A-klasy  Znicz Suraż 4-0, a już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim Narew podejmie Supraślankę Supraśl, która jest w rundzie wiosennej w znakomitej formie: Supraślanka wygrała 6 meczów i 1 przegrała. Czeka nas więc bardzo ciekawy pojedynek – zapraszamy na trybuny, początek meczu o godz. 17:00!

Znicz Suraż – Narew Choroszcz 0-4 (0-2)  Bramki: Adrian Turowski, Łukasz Andzielewicz, Piotr Szumkowski, Paweł Kieżel

Skład: Rafał Dołęgowski (’46 Jakub Roszkowski) – Damian Czyżewski, Ryszard Pabian (’55 Piotr Szumkowski), Rafał Lenczewski, Mariusz Daniluk – Łukasz Andzielewicz (’70 Paweł Sokół) , Damian Mojsak (’59 Jakub Garbowski), Adam Rećko (’60 Marek Ostaszewski), Grzegorz Pieczywek, Damian Garbowski – Adrian Turowski (’60 Paweł Kieżel)

18 kolejka, 26 maja, Znicz Suraż – Narew Choroszcz 0-4
19 kolejka, 1 czerwca, Narew Choroszcz – Supraślanka Supraśl /17:00, Stadion Miejski w Choroszczy/
20 kolejka, 8 czerwca, Sudovia Szudziałowo – Narew Choroszcz /mecz wyjazdowy/
21 kolejka, 15-16 czerwca, Narew Choroszcz – Pogranicze Kuźnica /Stadion Miejski w Choroszczy/
22 kolejka, 23 czerwca, Pasja Kleosin – Narew Choroszcz /mecz wyjazdowy/

Juniorzy młodsi mieli rozegrać we wtorek 28 maja wyjazdowy mecz z MOSP Białystok, jednak spotkanie zostało przerwane w 20 minucie przy stanie 2-0 z powodu burzy i ulewnych deszczów, spotkanie zostanie dokończone 10 czerwca. Najbliższy mecz zawodnicy trenera Karola Domalewskiego rozegrają z MOSiR Grajewo w piątek 31 maja o godz. 19:00 na Stadionie Miejskim w Choroszczy, a następnie we wtorek 4 czerwca na wyjeździe z ŁKS Łomża.  (Tabela)

10 kolejka, 17 maja: AP Talent Białystok – Narew Choroszcz 5-0
11 kolejka, 28 maja: MOSP Białystok – Narew Choroszcz /przerwany, zostanie dokończony 10 czerwca/
12 kolejka, 31 maja: Narew Choroszcz – MOSiR Grajewo /19:00, Stadion Miejski w Choroszczy/
13 kolejka, 8 czerwca: ŁKS 1926 Łomża – Narew Choroszcz /mecz wyjazdowy/
14 kolejka, 22 maja: Jagiellonia Białystok – Narew Choroszcz 8-0

Młodzicy zakończyli rundę wiosenną już wcześniej. Tabela i terminarz tutaj

Orliki w czwartym turnieju rozegranym 25 maja w Sokółce wygrali 2-0 z Jasionem Jasionówka, 3-0 z Falconem II Sokółka, zremisowali 0-0 z Czarnymi Czarna Białostocka i 2-2 z Falconem Sokółka, a także przegrali 1-2 z KS Wasilków. Narew pozostaje dalej liderem grupy ale roztrwoniła więc po tym turnieju 5-punktową przewagę i dała się dogonić punktami Falconowi Sokółka. Przedostatni turniej odbędzie się 2 czerwca w Jasionówce, a ostatni 8 czerwca w Czarnej Białostockiej i zapowiada się niezwykle emocjonująco. Tabela i terminarz tutaj

Czwarty wiosenny turniej mają za sobą najmłodsze żaki. 18 maja na turnieju w Juchnowcu wygrali 2-1 z Pasją Kleosin, przegrali 0-3 z Warmią Grajewo, 0-5 z Promieniem Mońki, 0-3 z Koroną Dobrzyniewo Duże i 0-3 z Wissą Szczuczyn. Narew zajmuje 3 miejsce w tabeli, a kolejny turniej rozegra w sobotę 1 czerwca w Choroszczy. Tabela i terminarz tutaj