Kultura

Choroszczańska Noc z Grami – 21/22 listopada

O minikonwenice:

Choroszczańska Noc z Grami to minikonwent dla miłośników gier karcianych i planszowych oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tą formą spędzania czasu. Podczas minikonwentu będzie można zagrać w gry, które zostaną udostępnione przez organizatorów lub przynieść własne. Organizatorem Choroszczańskiej Nocy z Grami jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy.

Czas i Miejsce:

Choroszczańska Noc z Grami odbędzie się w nocy z 21 na 22 listopada 2015 roku. Otwarcie drzwi dla gości nastąpi o godzinie 20:00. Zakończenie imprezy planowane jest na 6:00.

Minikonwent odbędzie się w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, ul. Sienkiewicza 29.

Do pobrania:

regulamin,

poradnik – „Dojazd na minikonwent”

Wejściówki:

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Organizatorzy:

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy

Jak do nas dotrzeć?

Komunikacją miejską:

Osoby jadące z Białegostoku komunikacją miejską powinni wsiąść w autobus linii 103 jadący w kierunku „Choroszcz” i wysiąść na przystanku nr 23 (nr inw. 855) „Sienkiewicza, Szpital”. Po wyjściu z autobusu po lewej Stonie w odległości około 50 metrów znajduje się gmach Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu.

Autem:

Z trasy nr 8 (Białystok-Warszawa) należy zjechać na rozjeździe Choroszcz wedle znaków ustawionych przy drodze. Po w jeździe do miasta kierować się prosto aż dojedzie się do stadionu miejskiego (po prawej stronie). Naprzeciw stadionu jest parking oraz mały park. Za parkiem znajduje się Centrum Kultury i Sportu.