Miasto i GminaSport

Wygrana Narwi w „okręgówce”, jutro mecz z III-ligową Olimpią Zambrów w PP

W piątym meczu Klasy Okręgowej „jedynka” Narwi Choroszcz pokonała na wyjeździe Magnata Juchnowiec Kościelny 1-0, a bramkę decydującą o zwycięstwie zdobył Rafał Lenczewski. Kolejny mecz ligowy Narew rozegra w sobotę na Stadionie Miejskim w Choroszczy, a rywalem będzie „sąsiad” z tabeli KS Śniadowo. Ale zanim dojdzie do tego meczu czeka nas w środę piłkarskie święto, bowiem do Choroszczy na mecz Pucharu Polski przyjedzie III-ligowa Olimpia Zambrów. 

1 kolejka: Piast Białystok – Narew Choroszcz /przełożony/
2 kolejka, 17 sierpnia: Narew Choroszcz – Orzeł Kolno 0-1
3 kolejka, 25 sierpnia, KS UM Krynki – Narew Choroszcz 4-2
4 kolejka, 
1 września, Czarni Czarna Białostocka – Narew Choroszcz 1-3
5 kolejka, 7 wrześniaNarew Choroszcz – Rudnia Zabłudów 0-0 
6 kolejka, 14 września, Magnat Juchnowiec Kościelny  – Narew Choroszcz 0-1 (0-1) Bramka: Rafał Lenczewski

Skład: Rafał Dołęgowski – Jakub Garbowski, Michał Kucharewicz, Rafał Lenczewski, Robert Krysztopik (’85 Bartosz Filipczuk) – Paweł Sokół (’85 Kacper Kużel), Karol Kamieński (’75 Andrzej Skrzypek), Mateusz Szymański, Damian Garbowski – Grzegorz Pieczywek – Tomasz Sawicki (’70 Krystian Sokół)

Puchar Polski: 18 września godz. 18:00 – Narew Choroszcz – Olimpia Zambrów /Stadion Miejski w Choroszczy/
7 kolejka, 21 września godz. 16:00 – Narew Choroszcz – KS Śniadowo /Stadion Miejski w Choroszczy/

Tabela:


Rezerwy A-Klasa:

Bardzo dobry wynik w meczu wyjazdowym A-klasy odniosły rezerwy Narwi Choroszcz, które na wyjeździe zremisowały 1-1 z liderującym Jasionem Jasionówka. Kolejny mecz Narew rozegra w niedzielę na Stadionie Miejskim w Choroszczy, a rywalem będzie Grab Janówka. 

1 kolejka: 24 sierpnia: Narew II Choroszcz – KS Sokoły 2-6
2 kolejka: 1 września,Korona Dobrzyniewo Duże – Narew II Choroszcz 7-1
3 kolejka7 września, Narew Choroszcz – Jastrząb Knyszyn 2-1
4 kolejka15 września, 17:00  Jasion Jasionówka – Narew Choroszcz 1-1 (1-1) Bramka: Adrian Suszczyński 

Skład: Jakub Sakowicz – Damian Czyżewski, Adrian Lewkowicz, Bartosz Filipczuk (’36 Adrian Suszczyński), Łukasz Perko (’78 Kacper Popławski) – Krystian Sokół (’46 Jakub Ciborowski), Ryszard Pabian, Marcin Krysztopik (’84 Mateusz Garbowski), Jakub Sadowski (’78 Adrian Reszeć) – Marek Korolewski – Paweł Kieżel

5 kolejka22 września, 16:00  Narew Choroszcz – Grab Janówka /Stadion Miejski w Choroszczy/

Tabela: 


GRUPY MŁODZIEŻOWE


Drugi mecz sezonu mają za sobą młodziki. W sobotę 14 września Narew wygrała na wyjeździe 1-0 z Piastem II Białystok. Skład: Dawid Biernacik – Dawid Aneszko, Bartłomiej Dziejma, Hubert Iwaszczuk, Patryk Jerączyk, Miłosz Rurarz, Damian Aponowicz, Marek Garbowski, Adrian Sadowski, Szymon Popławski, Bartosz Krysztopik, Adrian Magnuszewski, Krystian Półkośnik, Damian Wiszowaty. Teraz Narew pauzuje, a kolejny mecz rozegra w sobotę 28 września z Junior II Białystok – mecz odbędzie się w na Stadionie Miejskim w Choroszczy (16:00)  Terminarz i tabela znajdują się tutaj. 


Orliki starsze także rozpoczęły sezon. 8 września, na turnieju w Mońkach Narew wygrała 5-0 z Koroną II Dobrzyniewo, zremisowała 1-1 z Koroną Dobrzyniewo, a także przegrała 0-1 z Biebrzą Goniądz, 0-2 z Promieniem Mońki. W kolejnym turnieju Narew będzie gospodarzem, odbędzie się on 21 września (początek 10:00). Tabela i terminarz znajdują się tutaj


Orliki młodsze i żaki rozpoczęły już sezon, obie drużyny były w sobotę 14 września były gospodarzami turniejów w Choroszczy. Orliki wygrały 4-2 z Hetmanem Tykocin, 1-0 z APN Hattrick II Białystok, zremisowały 0-0 z APN Hattrick Białystok i przegrały 1-3 z AP Jagiellonią Białystok. Drugi turniej zagrają w czwartek 19 września w Tykocinie (początek 17:00). Żaki wygrały 1-0 z Koroną Dobrzyniewo Duże i przegrały 0-2 z Junior II Białystok, 0-1 z Koroną II Dobrzyniewo Duże i 0-6 z Junior Białystok, a kolejny turniej rozegrają na wyjeździe w sobotę 21 września.