EdukacjaMiasto i Gmina

Biblioteka Młodego Człowieka

Już 01.10 (WTOREK) o godz.15:00 ruszają cotygodniowe kreatywne zajęcia biblioteczne „Biblioteka Młodego Człowieka” prowadzone naprzemiennie przez Olgę Szutkiewicz-Gola oraz Paulinę Krysiewicz. Są to zajęcia dedykowane dzieciom w wieku od 4 do 7 lat. Podczas zajęć każde z dzieci będzie miało okazję pobudzić swoją wyobraźnie na przeróżne sposoby, rozbudzić potrzeby czytania oraz miło i kreatywnie spędzić czas wolny po przedszkolu/szkole. Zaplanowane są m.in. „bajki-czytajki”, zajęcia plastyczne i artystyczne, zapoznanie z robotem Photon, zajęcia tematyczne o porach roku, zawodach, zwierzętach, tworzenie własnych puzzli i wiele innych.

Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek i będą trwały godzinę zegarową (od 15:00 do 16:00). Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają mieszkańcy Gminy Choroszcz. Koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach to 10 zł/miesięcznie.

Warunkiem  wstępu na zajęcia jest okazanie dowodu wpłaty dokonanej na konto lub w kasie M-GCKiS gotówką lub kartą.

Zapisy jak i dodatkowe informacje dostępne są bezpośrednio w Miejskiej Bibliotece Publicznej Choroszczy lub pod numerem telefonu 85 710-23-93.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!