Wydarzenia

XXVI Jarmark Dominikański w Choroszczy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w XXVI Jarmarku Dominikańskim, który odbędzie się 9 sierpnia (niedziela) przy pałacyku Branickich w Choroszczy. Uroczyste otwarcie nastąpi o godzinie 11:00.

W programie występy takich zespołów i wykonawców jak: Holiday, Viesna, Klepaczanki, Cantamen, Anna Maria Korolczuk, Adam Chrola. Wieczorem odbędzie się koncert gwiazdy imprezy- zespołu Golden Life znanego z takich hitów jak: „24.11.94”, „Dobra, dobra, dobra” czy ” Kocham wolność”. Koncert poprzedzi występ grupy The Dreamers z dużą dawką scenicznego show, łączącego Pop-Rockowe brzmienie z profesjonalną pirotechniką, oryginalnymi wizualizacjami i pokazem sztucznych ogni. Z kolei tańce pod gwiazdami zapewni grupa Junior.

Ponadto:przejazd kolumny zabytkowych pojazdów, pokaz tańca, stoiska wytwórców i artystów ludowych, blok sportowy z pokazami i spotkaniami z uznanymi sportowcami, wesołe miasteczko oraz strefa dla dzieci wraz z teatrzykiem, zabawami  i kącikami animacyjnymi: malowanie twarzy, stanowisko balonikowe, baniek mydlanych i gipsowych figurek.

Zapraszamy do polubienia strony Jarmarku Dominikańskiego na Facebooku!

Oferta dla handlowców tutaj!

internet-mapa-2a0-jarmark-dominikanski-choroszcz (1)