Szepietowo targami stoi – w 2020 roku także

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Targi w 2020 roku, które – tradycyjnie, odbywają się na terenach wystawowych Agroarena PODR Szepietowo.

Kalendarz imprez rozpoczynają Wiosenne Targi Ogrodnicze, które przyciągają co roku wielu pasjonatów ogrodnictwa oraz pszczelarstwa. Będą również wystawcy z branży budowlanej. Planujący budowę lub remont budynków gospodarczych, będą mogli zapoznać się z ofertą Wiosennych Targów Ogrodniczych.

W czerwcu 2020 roku w Szepietowie odbędzie się Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Są to największe Targi rolnicze w północno-wschodniej Polsce, które odwiedza duża liczba wystawców, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Na Wystawie Zwierząt będziemy można podziwiać najpiękniejsze okazy bydła ras mlecznych i mięsnych, koni, owiec, kóz, królików oraz wiele innych rzadziej spotykanych zwierząt.

Podlaski Dzień Kukurydzy to kolejna impreza z szepietowskiego kalendarza na 2020 rok. Na tym spotkaniu różnorodne firmy nasienne prezentują swoje odmiany kukurydzy. Organizowane są też pokazy pracy maszyn przy cięciu kukurydzy na kiszonkę.

Targi Ogrodnicze „Jesień w sadzie i ogrodzie” oraz Targi Leśne zamykają kalendarz imprez w Szepietowie na 2020 rok. Październik to doskonały czas na zakup sadzonek drzew owocowych, ozdobnych krzewów, cebul kwiatowych oraz nasion. Tradycyjnie, na targach tych będą również wystawcy oferujący regionalne przysmaki, miody z własnych pasiek oraz rękodzieło. Zapraszamy do Szepietowa.

Mat. org./UM