Fair Play Crew zatańczy w Choroszczy! /WYSTĘP ODWOŁANY/

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną występ FAIR PLAY CREW zostanie przeniesiony na jesień. O nowym terminie poinformujemy.

Kabaret, który tańczy – jak najbardziej! Formacja Fair Play Crew zatańczy 19 kwietnia na deskach Centrum Kultury w Choroszczy. Program “Kiedyś to było” zagwarantuje widzom śmiech do rozpuku. Zapraszamy!

Fair Play Crew to grupa performerów z 25 letnim doświadczeniem, których pokochała publiczność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Formacja może poszczycić się wygraną w najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce, a ich międzynarodowe występy w między innymi „British Got Talent”, Das Super Talent czy „Beyond Show in China” rozsławiły ich w odległych zakątkach świata. Doświadczenie sceniczne zdobywane latami stało się fundamentem pozwalającym na stworzenie unikatowej formy komediowej.

Program “Kiedyś to było”, który zobaczymy w Choroszczy rozśmieszy widzów w każdym wieku! 25 – letnie doświadczenie sceniczne tancerzy jest gwarancją dobrej zabawy. Artyści zaczarują ruchem publiczność. Niemożliwe stanie się możliwe dzięki ich gibkości i humorowi! Show polecamy nawet wymagającym widzom!

Fair Play Crew wystąpi w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy 19 kwietnia 2020 r. o godz. 20:00 . Bilety na wydarzenie będzie można kupić w biurze Centrum oraz przez portal kupbilecik.pl. Cena biletu – 35 zł.

Krzysztof Koliński
QR kod do KupBilecik.pl