Praca Urzędu Miejskiego i M-GOPS w Choroszczy

Burmistrz Choroszczy informuje, że w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem, panującą w całym kraju, magistrat w Choroszczy – kierując się troską o bezpieczeństwo i dobro mieszkańców oraz interesantów, wprowadza konieczne prewencyjne ograniczenia:

– OD CZWARTKU 12 MARCA 2020 ROKU – DO ODWOŁANIA – wprowadza pracę od poniedziału do piątku w godz. 7.30-15.30, co oznacza, że również w poniedziałki (kiedy Urząd Miejski w Choroszczy pracował dłużej), godziny pracy są skrócone do goz. 15.30;

– Burmistrz Choroszczy apeluje do mieszkańców i interesantów – o OGRANICZENIE DO ABSOLUTNEGO MINIMUM BEZPOŚREDNICH KONTAKTÓW INTERESANTÓW Z URZĘDEM:

– prosimy, by sprawy realizować TELEFONICZNIE, a bezpośrednio w Urzędzie załatwiać tylko te, które są niezbędnie konieczne– prosimy także, by NALEŻNOŚCI FINANSOWE wobec Gminy Choroszcz REGULOWAĆ NP. POPRZEZ PRZELEWY BANKOWEa nie bezpośrednio w kasie Urzędu.

Powyższe wprowadzone ograniczenia maja charakter prewencyjny i podjęte zostały z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu naszych mieszkańców i interesantów. W tej wyjątkowej i dla wszystkich nowej sytuacji, chcemy zagwarantować normalne funkcjonowanie Urzędu, przy zachowaniu jednak środków ostrożności i nienarażania nikogo na potencjalnie zakażenie panującym w Polsce koronawirusem.

PROSIMY O POWAŻNE POTRAKTOWANIE APELU BURMISTRZA CHOROSZCZY.

TYLKO ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIA

POMOGĄ NAM ZNACZNIE ZMINIMALIZOWAĆ RYZYKO EPIDEMII KORONAWIRUSA