Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Szanowni Państwo Bibliotekarze, Z okazji Waszego Święta, w imieniu społeczności Gminy Choroszcz, życzę Wam wszelkiej pomyślności i satysfakcji z podjętego powołania.

Wasza codzienna praca jest zaangażowaniem realizowanym nierzadko w ciszy i przynoszącym owoce w dalszej perspektywie, pozornie nieuchwytnym, ale bądźcie przekonani, że Wasze starania są zauważalne, przynoszą znaczące rezultaty i są społeczeństwu bardzo potrzebne. Dziś szczególnie chcemy Wam podziękować za spełnianie tej zaszczytnej misji upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa.

Życzymy Wam zdrowia, wszystkiego co najlepsze, co budzi uśmiech na twarzy i sprawia, że każdy dzień witany jest z radością.

Wszystkim Czytelnikom oraz osobom korzystającym z bibliotek życzymy z kolei, by jak najczęściej je odwiedzały – zwłaszcza na terenie Gminy Choroszcz – w poszukiwaniu dobrych książek, ciekawych bohaterów, stabilnych autorytetów, atrakcyjnych wrażeń oraz rozwijających wydarzeń. Nowoczesna biblioteka to bowiem centrum czytelnictwa, a także źródło aktywizacji społecznej ku wartościowemu uczestnictwu w kulturze.

Życzmy, by w Gminie Choroszcz idee te nadal wspaniale się urzeczywistniały.

Robert Wardziński
Burmistrz Choroszczy


Dzień Bibliotekarza

Dziś świętujemy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji życzymy wszystkim bibliotekarzom i bibliotekarkom samych dobrych chwil, ciekawych książek i nowości wydawniczych. Szczególnie naszej Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy 💚

Opublikowany przez M-GCKiS w Choroszczy Czwartek, 7 maja 2020

Dyrektor M-GCKiS
Przemysław Waczyński