Odkryj siebie na nowo

Oferujemy szeroki zakres specjalistycznej pomocy terapeutycznej z zakresu praktyki pedagogicznej, uzależnień, współuzależnień, terapii indywidualnej, par oraz podwójnej diagnozy.

Nowo powstały prywatny specjalistyczny gabinet terapeutyczny zaprasza!Gabinet Terapeutyczny to miejsce, w którym każda zgłaszająca się osoba uzyska pomoc, wsparcie oraz zrozumienie. Z uwagą i akceptacją wyznaczane zostają nowe ścieżki rozwoju oraz zmian. W procesie terapeutycznym pozwalamy wydobyć oraz pokazać piękno i zasoby, które drzemią w każdym człowieku, gdyż wszyscy jesteśmy wyjątkowi !

W tym Gabinecie Terapeutycznym uzyskasz profesjonalną i dyskretną pomoc w problemach o podłożu psychicznym, uzależnień, współuzależnień, indywidualnym, par jak również podwójnej diagnozy itp. aglorem.pl oraz zyskasz wgląd w samego siebie.W przypadku terapii dzieci i młodzieży, których rozwój przebiega w sposób nieharmonijny, dalsze działania prowadzone są w oparciu o teorię umysłu i rozwojową, pomagając jednocześnie rodzicom zrozumieć pojawiające się trudności rozwojowe ich pociech.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY