W niedzielę pokaz filmu „Śnieżka” z muzyką na żywo

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie w ramach Jarmarku Dominikańskiego 2020 w Choroszczy: plenerowy pokaz filmu niemego “Śnieżka” z towarzyszeniem muzyki na żywo w wykonaniu Miss God w niedzielę 2 sierpnia o godz. 20:30 na Placu Brodowicza w Choroszczy.

Baśń o Królewnie Śnieżce braci Grimm opowiedziana na nowo. Akcja filmu Pablo Bergera rozgrywa się w latach 20. w Sewilli. Mała Carmen nigdy nie miała okazji poznać swojej przedwcześnie zmarłej, pięknej matki. Jej ojciec, niegdyś sławny torreador, zaniedbuje córkę, ulegając złemu wpływowi nowej żony. Bezduszna macocha nienawidzi Carmen i pewnego dnia postanawia pozbyć się jej raz na zawsze. Jednak dziewczynce udaje się uciec. Spotyka wesołą kompanię karłów – „małych torreadorów”, którzy przyjmują ją do swojej grupy i dają przezwisko „Śnieżka”. Wkrótce bohaterka próbuje swoich sił w korridach. Śnieżka zrealizowana została w konwencji kina niemego. Film Bergera porównywany jest do obsypanego Oscarami Artysty (2011) Michela Hazanaviciusa. Oba filmy z nostalgią przypominają epokę, kiedy kino było „wielkim niemową”.

Do filmu zagra: Miss God

Miss God to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Łączy subtelną elektronikę z przyjemnym basem, etnicznymi inspiracjami i wokalnymi eksperymentami. Świadomie i po swojemu. Zdaniem Agnieszki Szydłowskiej to „artystka osobna, własna”. Finalistka pierwszego konkursu Skody i radiowej Trójki oraz konkursu „Zrób głośniej T-Mobile Music”. Ma za sobą dziesiątki koncertów w Polsce i zagranicą.
Stworzyła muzykę do międzynarodowego spektaklu tanecznego Le Flux, którego premiera odbyła się w Paryżu , zagrała dwa koncerty w Londynie, w tym jeden jako headlinerka Ambition Festival. W Polsce można ją było usłyszeć na Openerze, Festiwalu Soundrive w Gdańsku oraz Festiwalu Firmament w Katowicach. Miss God wystąpiła także w programie Offensywa Piotra Stelmacha, a jej muzykę można również usłyszeć w spektaklach teatralnych oraz gościnnie u innych artystów, np. Lukasyno. Nazwana przez serwis muzyczny Interia.pl jednym z najbardziej obiecujących debiutów muzycznych 2013 roku. Dotychczas wydała dwie EP-ki: Widzę cię (2013) i Woda (2014) oraz LP – Skrzydła ( 2016). Kierunek w którym zmierza to alternatywny hip – hop z domieszką vaporwave i cloudrap.