Miasto i GminaWydarzenia

Żegnamy wakacje 2020 nad Kominowym Bajorem

Wakacje już są na ostatniej prostej. Powoli myślimy o nowym roku szkolnym: jaki będzie? Tradycyjny – stacjonarny czy jednak, jak ostatnio: mobilny i bardziej wirtualny? Spotkamy się z kolegami i przyjaciółmi na dłużej czy jednak będziemy budować sieci społeczne on-line? Zobaczymy. Nienależnie od formy nauki, najważniejsze, aby był to czas zdrowy i bezpieczny. Ponieważ jednak stale mamy wakacje, a pogoda dopisuje, zapraszamy, by tradycyjnie: pożegnać beztroski wakacyjny czas nad Kominowym Bajorem w Choroszczy.


 

Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński i Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy zapraszają na Piknik Rodzinny „Pożegnanie wakacji”, który odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku nad Kominowym Bajorem w Choroszczy w godz. 16.00-18.00.

Do wspólnej zabawy zapraszamy całe rodziny, grupki przyjaciół, znajomych, a także indywidualnie. Tuż przed 1 września spędźmy czas w ciekawy i niebanalny sposób!

W programie znajdą się takie atrakcje jak: animacje i zabawy dla dzieci, konkursy sprawnościowe i inne. Tradycyjnie: będą też lody – zupełnie za darmo! Nad głowami latać będą ogromne bańki mydlane, a odsapnąć będziemy mogli w strefie relaksu na leżakach.

A wszystko to z zachowaniem obostrzeń sanitarnych, w bezpiecznych warunkach na świeżym powietrzu.

Do zobaczenia nad Kominowym Bajorem 31 sierpnia!