Miasto i GminaSport

Strzelnica w Choroszczy ponownie otwarta!

Droga Młodzieży! Po półrocznej przerwie wznawia działalność strzelnica pneumatyczna prowadzona przez Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała w szkole podstawowej w Choroszczy przy ulicy Powstania Styczniowego 26a.

  • Zajęcia zaczynamy od 10 września, co tydzień w każdy czwartek i piątek w godzinach 16:00- 19:00
  • Z racji na obostrzenia sanitarne na strzelnicy obowiązuje zakrywanie nosa i ust.
  • Przypominamy, że młodzież powyżej 13 lat dostarcza pisemną zgodę od rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zajęciach strzeleckich, a wszyscy poniżej 13-go roku życia przychodzą z dorosłym opiekunem.
  • Dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Choroszcz zajęcia są bezpłatne.

Uczniowie klas 7 i 8 po odpowiednim przygotowaniu reprezentują naszą szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w strzelectwie chłopców i dziewcząt. Awans do finału Wojewódzkiego gwarantuje dodatkowe punkty i wpis na świadectwie, jak z każdej olimpiady przedmiotowej.
Przez ostatnie cztery lata nasze drużyny zawsze kwalifikowały się do finału zajmując w nim wysokie miejsca

Zaprasza instruktor sportu strzeleckiego:
Piotr Waczyński