Członkini Rytmów Czasu na Festiwalu Piosenki Literackiej

Miło nam poinformować, że mieszkanka naszej gminy Elżbieta Krysiewicz – członkini zespołu Rytmy Czasu, który działa w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy pod kierownictwem Jerzego Tomzika zakwalifikowała się do udziału w Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus organizowanego przez Podlaski Instytut Kultury.

XII Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus „W żółtych płomieniach liści” w tym roku odbędzie się w dniach 2–4 października, w Spodkach Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku, przy ul. św. Rocha 14.

Impreza organizowana jest od dwunastu lat. Udział w niej biorą wokalistki i wokaliści z całej Polski. To wielkie wyróżnienie dla uczestniki zajęć w choroszczańskim ośrodku kultury. Zespół Rytmy Czasu, w którym na co dzień występuję Elżbieta Krysiewicz od wielu lat skupia utalentowaną młodzież z miasta i gminy Choroszcz.

Zespół koncertuje w Polsce i za granicą. Obecnie trwa nabór do zespołu. Mogą do niego wstąpić chętne osoby powyżej 12 roku życia. Próby odbywają się we wtorki i piątki o godzinie 17:00. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych występów podczas festiwalu.