Konkurs plastyczny dla dzieci – „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie plastycznym: „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”, edukacja ekologiczna dzieci z województwa podlaskiego, a także inspirowanie do zwracania uwagi na artykuły spożywcze wytworzone w Polsce i z użyciem polskich surowców.

Do konkursu organizatorzy zapraszają uczestników w dwóch kategoriach wiekowych Szkoły Podstawowej:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI

Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. WAŻNE: w pracach plastycznych uczniów klas IV-VI obowiązkiem jest wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem. 

Na formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe uczestników Organizatorzy czekają do dnia 20 listopada 2020 r. Formularze i prace konkursowe należy przesalać w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) na adres: konkurs-bialystok@kowr.gov.pl, w tytule wpisując: KONKURS PLASTYCZNY: „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy!