Strzelano dla uczczenia Obrońców Ojczyzny

W piątek 25 września odbył się Turniej Strzelecki dla upamiętnienia obrońców ojczyzny z 1939 roku, który jak zawsze zorganizowało Stowarzyszenie Pamieć i Tożsamość “Skała”. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych.  Wśród najmłodszych uczestników (do 13 lat) strzelających z postawy dowolnej najlepsza okazała się Gabriela Kubiak, która wyprzedziła Mateusza Sierotę i Jakub Wyskoczyla. Wśród strzelających z postawy stojącej bezkonkurencyjna była Paulina Bezubik, przed Patrycją Malinowską i Michałem Mrozem. Osoby znajdujące się na podium otrzymały puchary i medale, a każdy uczestnik pamiątkowy dyplom. Gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się w listopadzie!

Klasyfikacja do 13 lat:  1. Gabriela Kubiak (99 pkt), 2. Mateusz Sierota (98 pkt), 3. Jakub Wyskoczyl (97 pkt), 4. Jakub Dąbrowski (92 pkt), 5. Antoni Silwanow (82 pkt)

Klasyfikacja powyżej 13 lat:  1. Paulina Bezubik (79 pkt), 2. Patrycja Malinowska (69 pkt), 3. Michał Mróz (63 pkt), 4. Piotr Kosakowski (63 pkt), 5. Jakub Dąbrowski (57 pkt)