Miasto i GminaWydarzenia

Zagłosujmy na Choroszcz „Pod Biało-Czerwoną”!

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który zakłada budowanie wspólnoty obywateli Rzeczypospolitej, połączonych barwami narodowymi. Polega na sfinansowaniu przez RP zakupu masztów i flag w tych gminach w Polsce, w których mieszkańcy zaktywizują się, dołączą do projektu i wezmą udział w głosowaniu. Gminie Choroszcz wystarczy 100 oddanych głosów; zebraliśmy już 87 – pozostało tylko 13. Zapraszamy do głosowania!

Aby akcja „Pod biało-czerwoną” się udała, w naszej gminie potrzebujemy zebrać jeszcze tylko 13 (ze 100) głosów poparcia on-line, za pomocą serwisu https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Głosować mogą jedynie mieszkańcy gminy Choroszcz. W formularzu trzeba wpisać swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz wybrać miejscowość – oczywiście: Choroszcz w woj. podlaskim. Formularz pyta nas też o lidera akcji w gminie – u nas jest to Burmistrz Robert Wardziński.

Zachęcamy serdecznie do głosowania wszystkich choroszczan!
Zmobilizujmy się! Niech ta pozostała 13 nie będzie pechowa!
Zagłosujmy na Choroszcz „Pod Biało-Czerwoną”!

Inicjatywa realizowana jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu w gminie to świadectwo tego, jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcili nasi przodkowie. Wierzymy, że choroszczanie chętnie włączą w tę akcję. Nie mylimy się, prawda?