KulturaSport

Mikołajki na Stadionie – konkurs plastyczny

Każdego roku w ten przedświąteczny czas zapraszaliśmy Was na Stadion Miejski w Białymstoku do udziału w dorocznych „Mikołajkach na Stadionie”. W ubiegłych latach przyciągały one tysiące osób, które brały udział w animacjach i konkursach czy podziwiały występy sportowe i artystyczne.

Ten rok niestety nie pozwala nam na spotkanie się w tak licznym gronie, mikołajkowe zabawy czy uściski z Mikołajem. Mamy nadzieję, że niedługo zaprosimy Was na Stadion by wspólnie spędzić ten wyjątkowy dzień. Mikołajki to dzień, w którym otrzymuje się drobne upominki.

Dlatego właśnie dziś chcemy zaprosić Was do udziału w KONKURSIE! Nagrodami będą gadżety związane ze Stadionem Miejskim w Białymstoku.

Aby wziąć udział w konkursie „Mikołajki na Stadionie” należy wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice (rysunkowa, wyklejana, malowana farbami, itp.). Prace obowiązkowo w klimacie świątecznym, powinny zawierać również:

  • postać Świętego Mikołaja
  • Stadion lub jego charakterystyczne elementy

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku:

  • 3-6 lat
  • 7-11 lat.

Zdjęcia wykonanych prac łącznie z formularzem zgłoszeniowym prosimy wysyłać na adres e-mail: mikolajki@stadion.bialystok.pl do dnia 16 grudnia 2020 r.

Wszystkie nadesłane prace umieścimy na naszym profilu Facebook oraz stronie internetowej www.stadion.bialystok.pl.
Wyróżnimy i nagrodzimy 10 najciekawszych prac (po 5 w każdej kategorii wiekowej).

Wyróżnionych zaprosimy na Stadion po odbiór gadżetów (z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego) w dniach 21-23 grudnia. Aby odebrać nagrodę, konieczne będzie przekazanie organizatorom oryginału wykonanej pracy.

WAŻNE! W poprzednich edycjach „Mikołajek na Stadionie” każdy mógł wrzucić list do Świętego Mikołaja do naszej specjalnej skrzynki. Jeśli w tym roku Wasze listy nie zostały jeszcze wysłane zachęcamy do przesłania ich na adres e-mail: mikolajki@stadion.bialystok.pl

Jak co roku, bardzo chętnie przekażemy je Mikołajowi w Waszym imieniu.

>>> Regulamin Konkursu
>>> Formularz zgłoszeniowy