Młodzi sportowcy z Choroszczy z nowym sprzętem

Jeśli sport – to tylko w Choroszczy! Młodzi sportowcy zostali wzmocnieni nowym oprzyrządowaniem i sprzętem sportowym. Do młodych sportowców trafił zestaw 10 piłek oraz zestawy do gry w siatkówkę.  Dzięki temu młodzi zawodnicy z Choroszczy, uczniowie klasy sportowej będą mogli podwyższać swoją piłkarską sprawność i wszechstronnie budować umiejętności sportowe.

Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Choroszczy wzbogaciła się także o profesjonalną elektroniczną tablicę do wyświetlania wyników. Posłuży ona nie tylko podczas regularnych zajęć z młodymi adeptami sportu, ale także w czasie rozgrywek pozalekcyjnych, czy organizowanych w tym miejscu innych meczów i zawodów sportowych.

Staramy się sukcesywnie wspierać naszych, zwłaszcza młodych zawodników – mówi Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. Sport od kilku lat prężnie rozwija się w naszej gminie, z czego bardzo się cieszę. Bo w ten sposób dajemy młodym mieszkańcom ofertę zdrowego i dobrego wykorzystania wolnego czasu – dodaje. I to działa, ponieważ widzimy jak tętnią życiem nasze boiska i hale sportowe, nie tylko latem, ale także zimą. A każde oprzyrządowanie czy dodatkowy sprzęt sportowy, który przyczynia się do rozwoju naszych zawodników – jest potrzebny – konkluduje włodarz Gminy Choroszcz.