Retro Liga zawita do Choroszczy

Jutro rozpoczyna się Retro Liga, w której weźmie udział drużyna stworzona przez Jacka Dąbrowskiego czyli Strzelec Białystok/Choroszcz. W rozgrywkach oprócz Strzelca wezmą udział Czarni Lwów, Hakoach Będzin, LKS Lechja Lwów, WKS 10PP Łowicz, WKS 37PP Kutno, WKS Grodno, WKS Śmigły Wilno. 

Retro Liga to rozgrywki piłkarskie na pełnowymiarowym boisku gdzie zawodnicy reprezentują przedwojenne drużyny, grając w zrekonstruowanych strojach z tamtej epoki. Zasady są także zbliżone do zasad z tamtych lat. Więcej o rozgrywkach na specjalnej stronie internetowej. 

Pierwsza kolejka rozgrywek została przełożona, więc już jutro druga seria gier, a w niej drużyna Strzelca zmierzy się z ekipą z Dzierżoniowa czyli Lechiją Lwów – obrońcą trofeum mistrzowskiego Retro Ligi 2020. Mecz odbędzie się w sobotę 8 maja o godz. 15:07 na Stadionie Miejskim w Choroszczy – niestety bez udziału kibiców – trybuny będą niedostępne. Przed meczem odbędzie się turniej strzelecki z karabinku pneumatycznego, na który można się zapisać w dniu zawodów.