Zapraszamy do sklepu TOP MARKET w Choroszczy!

Minęły już 4 miesiące  od kiedy został otwarty najnowszy sklep pod szyldem TOP MARKET w Choroszczy. Znajduje się on bezpośrednio przed szpitalem. To już 60 sklep tej marki na Podlasiu. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi blisko 200mkw. W nowo otwartym sklepie Klienci znajdą bogatą ofertę artykułów, w tym szeroki asortyment wyrobów pochodzących od lokalnych dostawców, mięs, wędlin, wyrobów garmażeryjnych własnej produkcji oraz wędzonek swojskich z własnej wędzarni.  Sklep oferuje też bogaty asortyment ciast i pieczywa w tym chlebów piekarni Kraska oraz Społem i Sobieski krojonych na życzenie klienta. Na sklepowych półkach nie brakuje również szerokiego wyboru chętnie wybieranych przez konsumentów produktów Marki Własnej O! Przy ul. Sienkiewicza 29a  można zagrać w punkcie Lotto oraz skorzystać z usług kurierskich.

Sklep oferuje liczne promocje i atrakcyjne ceny, a na  klientów czeka także pyszna kawa White Bear.

Każdy sklep sieci TOP MARKET to olbrzymi sukces. Cieszymy się, że mogliśmy zaproponować mieszkańcom Choroszczy szeroką ofertę naszych usług.

Sklep TOP MARKET w Choroszczy przy ul. Sienkiewicza 29a czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 21:00, natomiast w niedziele  w godzinach od 9:00 do 18:00.

Zapraszamy!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY