Wakacje z M-GCKiS – cz. I

Zapraszamy do Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy na pełne atrakcyjnych zajęć lato!

Podczas tych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dla dzieci, które spędzają wakacje w domu przygotowaliśmy ciekawe i różnorodne zajęcia oraz wycieczki.

Lipiec to propozycje stacjonarne, a będą to przede wszystkim cykliczne –warsztaty i zajęcia kilkugodzinne, podczas których dzieci i młodzież będzie miała okazję poznać instruktorów i instruktorki, którzy już od nowego sezonu poprowadzą zajęcia w naszym centrum kultury. Przewidziane są zajęcia z tancerzami, szachistą, plastyczkami, bibliotekarkami oraz instruktorami i instruktorkami z naszego centrum kultury– będą to ciekawe kilkugodzinne formy spędzania wolnego, wakacyjnego czasu.

Sierpień zaś będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury oraz spotkań w świetlicach wiejskich. O każdym z wydarzeń będziemy informować  z tygodniowym wyprzedzeniem. Na niektóre z proponowanych zajęć/wydarzeń obowiązują zapisy oraz opłaty. Ilość miejsc ograniczona.

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą ! 😊

Szczegółowy regulamin dostępny poniżej.

-> Regulamin
-> Formularz i oświadczenie uczestnika


Zachęcamy już teraz do zapisów na pierwsze zajęcia z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS, które odbędą się 1 lipca w godz.10-14.
Pierwsze lipcowe zajęcia wakacyjne poprowadzi nasza Instruktorka Olga i będą one ukierunkowane na DIY (do it yourself-zrób to sam).
Uczestnicy będą mieli okazje – pod okiem Instruktorki – zabawić się z gliną samoutwardzalną oraz wykonać obrazek techniką String Art.

Zapraszamy na nie dzieci w wieku 7-12 lat (2014-2009). 👧🏼👦🏼👩🏼🧒🏼
1️⃣Pierwsze zajęcia w ramach tego cyklu są BEZPŁATNE!
2️⃣Obowiązują zapisy pod nr. tel : 723 698 951 (od pon do pt w godz.8-16).
3️⃣Ilość miejsc jest ograniczona.

O kolejnych wakacyjnych zajęciach będziemy informować z tygodniowym wyprzedzeniem. Na każde z nich obowiązywać będą zapisy.