Powitaliśmy wakacje i lato

25 czerwca 2021 wszyscy uczniowie opuścili szkolne mury, aby cieszyć się latem i rozpocząć wakacje. Z tej właśnie okazji – w piątkowe popołudnie – choroszczanie tłumie spotkali się na Bulwarach przy Sienkiewicza, aby przywitać tak bardzo wyczekane wakacje i lato.  

Piątkowe wydarzenie otworzył Burmistrz Choroszczy – Robert Wardziński, który życzył dobrej zabawy podczas pikniku rodzinnego z okazji powitania lata i wakacji, zapraszając przy tym do korzystania z proponowanych atrakcji. Przekazał również serdeczne życzenia wszystkim wypoczywającym – aby te wakacje były radosne, pełne przygód, ale przede wszystkim, aby były bezpieczne.

Wszystkie dzieci obecne na Bulwarach, prócz korzystania z codziennych atrakcji – placu zabaw, siłowni, skate parku – w tym dniu mogły również zabawić się z grupą animatorek z formacji Animacje Fascynacje, które zorganizowały przeróżne atrakcje w postaci puszczania wielkich baniek mydlanych, gry wielkoformatowej, zabaw ruchowych oraz muzycznych. Pośród obecnych w tym dniu na Bulwarach przechadzały się maskotki, z którymi można było się sfotografować i przybić im piątkę. Jako element osłody i ochłody – Burmistrz Choroszczy rozdawał pyszne lody! Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko z watą cukrową,  które było oblegane, aż do końca imprezy. Elementem łączącym wszystkie pokolenia było ognisko z kiełbaskami. W piątkowe popołudnie pogoda była zdecydowanie z nami, a deszcz postanowił nas odwiedzić dopiero na zakończenie tej letniej imprezy (chyba nam pozazdrościł!).

Życzymy udanych wakacji, ciekawych przygód, wspaniałych koleżeńskich oraz rodzinnych chwil!

Organizatorami pikniku rodzinnego była Gmina Choroszcz oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Wszystkie atrakcje były bezpłatne dla uczestników imprezy.