Wakacje z M-GCKiS – cz. III

Podczas tych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dla dzieci, które spędzają wakacje w domu przygotowaliśmy ciekawe i różnorodne zajęcia oraz wycieczki.

Lipiec to propozycje stacjonarne, a będą to przede wszystkim cykliczne –warsztaty i zajęcia kilkugodzinne, podczas których dzieci i młodzież będzie miała okazję poznać instruktorów i instruktorki, którzy już od nowego sezonu poprowadzą zajęcia w naszym centrum kultury. Przewidziane są zajęcia z tancerzami, szachistą, plastyczkami, bibliotekarkami oraz instruktorami i instruktorkami z naszego centrum kultury– będą to ciekawe kilkugodzinne formy spędzania wolnego, wakacyjnego czasu.

Sierpień zaś będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury, w piękne okoliczności przyrody w naszej gminie. O każdym z wydarzeń będziemy informować  z tygodniowym wyprzedzeniem. Na niektóre z proponowanych zajęć/wydarzeń obowiązują zapisy oraz opłaty. Ilość miejsc ograniczona.

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą ! 


W trzeciej odsłonie Wakacji z M-GCKiS będzie spotkanie ze sztuką! Najpierw Monika Tekielska-Chmielewska zaprosi na Sztalugi w plenerze podczas których będzie nic innego jak malowanie obrazów! (w godz. 10-12), a następnie Paulina Krysiewcz i Adam Kamieński zabiorą w świat teatru gdzie będą warsztaty teatralne oraz sztuka tworzenia teatrzyku kamishibai (w godz. 12-14)! Zapisy obowiązują na oba warsztaty w godz. 10-14. Wiek uczestników to 7-12 lat, a opłata wynosi 20 zł za osobę. Zapraszamy!