KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Wakacje z M-GCKiS – cz. V

Podczas tych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dla dzieci, które spędzają wakacje w domu przygotowaliśmy ciekawe i różnorodne zajęcia oraz wycieczki.

Lipiec to propozycje stacjonarne, a będą to przede wszystkim cykliczne –warsztaty i zajęcia kilkugodzinne, podczas których dzieci i młodzież będzie miała okazję poznać instruktorów i instruktorki, którzy już od nowego sezonu poprowadzą zajęcia w naszym centrum kultury. Przewidziane są zajęcia z tancerzami, szachistą, plastyczkami, bibliotekarkami oraz instruktorami i instruktorkami z naszego centrum kultury– będą to ciekawe kilkugodzinne formy spędzania wolnego, wakacyjnego czasu.

Sierpień zaś będzie obfitował w moc wyjazdów na łono natury, w piękne okoliczności przyrody w naszej gminie. O każdym z wydarzeń będziemy informować  z tygodniowym wyprzedzeniem. Na niektóre z proponowanych zajęć/wydarzeń obowiązują zapisy oraz opłaty. Ilość miejsc ograniczona.

Spędźmy razem te wakacje – kreatywnie, wesoło – z kulturą ! 


 

Zachęcamy do zapisów na kolejne lipcowe zajęcia z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS, które odbędą się 27 lipca w godz.9-14. Będzie to połączenie dwóch bloków tematycznych : taniec towarzyski oraz szachy. Odbędzie się również KINO ZAGADKA EXTRA 🙂

 

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 13 lat do zapisów na kolejne warsztaty z cyklu WAKACJE Z M-GCKiS!

27 lipca w godzinach od 9 do 14 wszystkie dzieci i młodzież będą miały okazję spróbować zatańczyć w stylu tańca towarzyskiego pod opieką i instrukcją Dariusza Jabłońskiego oraz Karoliny Poniatowicz (którzy współpracowali już z naszym Centrum Kultury, a od nowego sezonu będą prowadził zajęcia z tańca towarzyskiego w naszych murach!) , oraz poznać podstawy gry w szachy razem z szachistą Łukaszem Stasieńko.

WIEK : 6-13 lat, opłata : 20zł/os (jedna kwota za cały dzień warsztatowy) – ZAPISY NA CAŁY DZIEŃ