KomunikatyMiasto i Gmina

Nowe pojemniki na odpady już od 21 listopada

Informujemy mieszkańców naszej gminy, iż od 21 listopada do końca roku 2015 na terenie całej gminy Choroszcz zostaną NIEODPŁATNIE dostarczone nowe pojemniki do gromadzenia odpadów.

Jak wcześniej informowaliśmy, pojemniki na odpady zostały zakupione przez ZECWiK w Choroszczy, który jest odpowiedzialny za cały proces dostarczenia nowych zbiorników. W pierwszej partii otrzymaliśmy 1260 zbiorników i dostarczenie ich rozpoczęło się od 21 listopada 2015 roku – w chwili obecnej przebiega na terenie miasta Choroszcz. O kolejnych etapach (zarówno terminach, jak i odwiedzanych miejscowościach) będziemy Państwa na bieżąco informować. Staramy się, aby dostarczanie nowych pojemników na odpady było procesem płynnym i aby do końca roku na osiedlach i posesjach naszych mieszkańców pojawiły się nowe zbiorniki, stare zaś sukcesywnie będą zabierane przez firmę „CZYŚCIOCH” Sp z o.o. w Białymstoku. W związku z tym uprzejmie prosimy naszych mieszkańców o umożliwienie przeprowadzenia tego procesu w jak najsprawniejszy sposób.

Nowe pojemniki opatrzone są z napisem „GMINA CHOROSZCZ” i są przeznaczone tylko dla naszych mieszkańców. Stanowią one nasze wspólne dobro, dlatego serdecznie prosimy, aby o nie należycie dbać i szanować. Mamy nadzieję, że stworzone nowe warunki gospodarki odpadami w gminie Choroszcz ułatwią naszym mieszkańcom codzienne funkcjonowanie.

UM