KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Z Gminą Choroszcz i W Dobrym Tonie: spektakl rodzinny w M-GCKiS

Gmina Choroszcz wraz z Fundacją w Dobrym Tonie zapraszają miłośników kultury do uczestniczenia w projekcie „Kulturą po Podlasiu”, współfinansowanym przez Województwo Podlaskie. W ramach inicjatywy, dzieci i całe rodziny będą miały możliwość obejrzenia baśniowego spektaklu o królewnie Śnieżce. Zapraszamy!

Spektakl pt.: Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków pokaże Teatr Rodziców działający przy Przedszkolu Niepublicznym nr 6 im. bł. Bolesławy Lament w Białymstoku. Ze względu na treść, a także oryginalną obsadę, na spektakl serdecznie zapraszamy całe rodziny.

Spektakl pt.: Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków
odbędzie się w niedzielę 10 października 2021 r. o godz. 15:00
w auli M-GCKiS w Choroszczy
(Choroszcz, ul. H. Sienkiewicza 29)

Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków to przedstawienie teatralne, które jest oparte na lekturze baśni braci Grimm, znanej chyba każdemu małemu i dużemu widzowi. Przesłanie dzieła jest czytelne: dobro zwycięża zło, a każdy – również zła królowa, ma prawo do przemiany. Forma przedstawienia jest atrakcyjna i dostosowana do percepcji nawet najmłodszego widza, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich – i małych, i dużych, by zagłębić się w ten mądry baśniowy świat.

Bilety na spektakl – w cenie 15zł, są do nabycia w biurze Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy oraz w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy.

Projekt „Kulturą po Podlasiu” to najnowsza inicjatywa kulturalna Fundacji W Dobrym Tonie i Województwa Podlaskiego, która ze swą kulturalną ofertą zawita do Gminy Choroszcz.

Na wydarzenia w Choroszczy w ramach projektu „Kulturą po Podlasiu” zapraszają: Burmistrz Choroszczy, Fundacja w Dobrym Tonie, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana Męczennika w Choroszczy oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.