KomunikatyMiasto i GminaZ Urzędu

Wszystkich Świętych 2021– zmiana organizacji ruchu

Informujemy, iż – jak co roku tuż przed świętem Wszystkich Świętych, a także w czasie religijnych uroczystości, w pobliżu cmentarza parafialnego przy ul. Kościukowskiej w Choroszczy, zmienia się organizacja ruchu. Szczegółowy opis nowych zasad oraz mapę nowej organizacji ruchu przedstawiamy poniżej. Ze względu na sytuację pandemiczną, a także na coroczne gremialne odwiedziny bliskich, gorąco apelujemy o to, by wizyty na nekropoliach rozłożyć w czasie – w ten sposób unikniemy korków na drogach i tłumów na cmentarzach. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie wprowadzonych zasad drogowych i sanitarnych.

Choroszcz_Zmiana organizacji ruchu_30X-1XI2021_mapka.png

 

W rejonie cmentarza parafialnego w Choroszczy, zlokalizowanego przy ul. Kościukowskiej, na czas uroczystości związanych z obchodami Święta Wszystkich Świętych, w okresie: od soboty 30.10.2021 do poniedziałku 01.11.2021, będzie obowiązywała następująca organizacja ruchu:

  • ruch jednokierunkowy obowiązuje od skrzyżowania przy kapliczce św. Jana Nepomucena (fragment ul. Piaskowej przechodzący następnie w ul. Kościukowską) – do skrzyżowania z łącznikiem z ulicą Zaczerlańską.

WAŻNE: Na odcinek jednokierunkowy można wjechać tylko od strony ul. Piaskowej, z wyjazdem w stronę Kościuk oraz ul. Zaczerlańskiej.

UWAGA: Zmiana nie dotyczy autobusów komunikacji miejskiej linii 103.

  • na całej długości ul. Piaskowej obowiązuje zakaz zatrzymywania się po prawej stronie, jadąc od ul. Dominikańskiej.

 Powyższe zmiany obowiązują dniach 30.10-01.11.2021r.

Dziękujemy za dostosowanie się do czasowej organizacji ruchu w Choroszczy.