Artykuł sponsorowany

Co nowego w Banku Spółdzielczym w Białymstoku?

Cały czas się rozwijamy i uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty, usługi i rozwiązania. Wszystko z myślą o naszych Klientach. Chcemy, by klienci byli obsługiwani w sposób kompleksowy i oprócz tradycyjnej obsługi bankowej związanej z prowadzeniem rachunku czy kredytowaniem mogli również skorzystać z innych produktów.

 W ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z GENERALI Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. i pełnimy rolę pośrednika w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych tego Towarzystwa. Dlaczego wybraliśmy GENERALI Polska? A to dlatego, że jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych. Została założona w 1831 roku, działa obecnie w 50 krajach i obsługuje ponad 66 milionów Klientów. W Polsce Generali działa od 1998 roku. Zapewnia klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne i inwestycyjne.

We wszystkich Oddziałach i Filiach naszego Banku, w tym również w Oddziale w Choroszczy nasi Klienci, jak i osoby niezwiązane z Bankiem, mogą ubezpieczyć swoje życie, zdrowie jak i majątek. Firma Generali Życie T.U. S.A. przygotowała szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb wszystkich grup klientów. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługują:

Ubezpieczenie Z Myślą o Życiu Plus które daje wsparcie finansowe oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Ubezpieczenie to wspiera w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.

Ubezpieczenie Życie Komfort może stanowić dodatkową formę zabezpieczenia spłaty kredytu konsumenckiego lub hipotecznego, na wypadek śmierci, poważnego zachorowania lub utraty pracy. Ubezpieczenie to zapewnia spokój o finansową przyszłość rodziny.

NNW indywidualne zapewnia niezbędną pomoc finansową w razie nieszczęśliwego wypadku, który może się wydarzyć w pracy, domu, szkole lub podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę.

Generali Mój Dom czyli ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia.

Ubezpieczenie OC komunikacyjne zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. A wszyscy doskonale wiemy, że ubezpieczenie samochodu jest obowiązkowe.

Auto Assistance zapewniające szybką pomoc w przypadku uszkodzenia pojazdu, kolizji lub kradzieży.  

Generali Gospodarstwo Rolne to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe, chroniące gospodarstwo w ograniczonym zakresie, jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych.

Agro Ekspert ubezpieczenie zabezpieczające przed skutkami zniszczenia, uszkodzenia lub utraty maszyn rolniczych.

Generali, z myślą o odnawialnych źródłach energii (OZE) jest to ubezpieczenie skierowane do osób, które produkują energię, dbają o środowisko oraz oszczędzają na rachunkach za prąd. OZE ochroni przed kradzieżą, wandalizmem, przerwami w działaniu instalacji, przed szkodami wyrządzonymi przez dzikie zwierzęta.

Myślę, że w zaprezentowanej, szerokiej ofercie produktów ubezpieczeniowych każdy Klient potrzebujący ochrony ubezpieczeniowej znajdzie i dobierze coś dla siebie. Po więcej informacji zapraszamy do wszystkich Oddziałów i Filii Banku Spółdzielczego w Białymstoku, a na terenie Gminy Choroszcz w szczególności polecamy Oddział w Choroszczy znajdujący się przy ul. Rynek 11 Listopada 9, gdzie nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszego zakresu ubezpieczenia. Informacje o ubezpieczeniach jak i o innych produktach bankowych dostępne są również na stronie internetowej Banku pod adresem: www.bs.bialystok.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY