Edukacja

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Laurka dla Jana Pawła II”

Dnia 13.05.2022r. został rozstrzygnięty Rodzinny Konkurs Plastyczny pt ,,Laurka dla Jana Pawła II” zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy. Celem konkursu było uczczenie 102 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II – Patrona naszego przedszkola oraz stworzenie okazji do podejmowania wspólnej aktywności plastycznej dzieci oraz członków rodziny i przyjemnego spędzenia czasu. Oceniana była estetyka wykonania prac, pomysłowość a także wspólne zaangażowanie dziecka i członków rodziny. Na konkurs wpłynęło 34 prace z naszego przedszkola. Nagrodzono 17 prac, a wyróżniono 11. Każde dziecko biorące udział w konkursie plastycznym otrzymało piękny dyplom oraz upominek. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy.

Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Choroszczy