Nowy 196 numer Gazety w Choroszczy już dostępny

Informujemy, że najnowszy – 196. numer „Gazety w Choroszczy” już trafił do sklepów oraz innych miejsc na terenie gminy Choroszcz. Życzymy miłej lektury! Jeżeli chcecie Państwo, aby „Gazeta w Choroszczy” była dostępna bliżej Was,  prosimy o kontakt na: gazeta@choroszcz.pl. Zapraszamy!

Papierowe wydanie 196. numeru „Gazety w Choroszczy” jest dostępne:

w mieście Choroszcz, w następujących instytucjach: w M-GCKiS, Urzędzie Miejskim, ZECWiK, w sklepach: „Chorten” (al. Niepodległości, ul. Dominikańska, ul. Powstania Styczniowego), „Plus” (ul. Powstania Styczniowego), „Top Market” (ul. H. Sienkiewicza), w „Sklepie Uniwersalnym” i „GS” (ul. J.K. Branickiego), w sklepie na ul. Piaskowej, sklepie „Kabo” (ul. Łąkowa), w Banku Spółdzielczym, Banku PKO BP, Muzeum Wnętrz Pałacowych, Domu Pomocy Społecznej;

na terenie gminy Choroszcz, w następujących miejscowościach: Babino (u sołtysa), Barszczewo (dwa sklepy), Klepacze (sklep, biblioteka), Konowały (u sołtysa), Kościuki (u dawnego sołtysa), Krupniki (sklep „Chorten”), Kruszewo (sklep), Łyski (dwa sklepy), Porosły (sklep, Izba Rolnicza), Rogowo (sklep), Ruszczany (u sołtysa), Sienkiewicze (u sołtysa), Żółtki (sklep), Zaczerlany (u sołtysa), Złotoria (sklep).

Jeśli chcesz mieć „Gazetę w Choroszczy” bliżej siebie lub tam, gdzie nie jest obecnie dostępna, a może uważasz, że „Gazeta w Choroszczy” powinna być też w innym miejscu w Gminie Choroszcz, prosimy zgłaszać zapotrzebowanie na: gazeta@choroszcz.pl.

Zapraszamy do współpracy!