EdukacjaKomunikatyKulturaMiasto i GminaWydarzenia

Powitanie Lata na Bulwarach

Już w najbliższą niedzielę – 26 czerwca – na Bulwarach przy ul. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy odbędzie się Piknik Rodzinny „Powitanie lata”! Zapraszają organizatorzy wydarzenia: Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Będzie to wspaniała okazja, aby spędzić niedzielne popołudnie w ciekawy i aktywny sposób! Od samego początku, czyli od godziny 17:00 na terenie choroszczańskich Bulwarów będzie można wziąć udział w zabawach oraz warsztatach kreatywnych prowadzonych przez animatorów. W ramach popularyzacji królewskiej gry w szachy, wszystkich jej sympatyków zaprosimy do rozegrania partii plenerowych ogromnymi figurami, które z pewnością dostarczą atrakcji, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Podczas wydarzenia można będzie skosztować pysznej i słodkiej waty cukrowej oraz popcornu, a wszystkie te smakołyki zaserwują seniorki ze Stowarzyszenia „Chcę Żyć”. Nie zabraknie również całkowicie darmowych lodów oraz kiełbaski prosto z ogniska! Tego dnia znajdzie się również przestrzeń do zrelaksowania się na leżakach czy też kocach piknikowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych podjęcia tej niedzielnej aktywności do zjawienia się na Bulwarach na których podczas wspólnej dwugodzinnej zabawy powitamy wspólnie lato oraz wyczekane wakacje!