Wydarzenia

Darmowe vouchery na mecz Jagiellonia – Cracovia

Można je odebrać w Centrum Usług Wspólnych w Choroszczy.

Gmina Choroszcz ponownie oferuje swoim mieszkańcom vouchery na mecz Jagielloni. Tym razem można za darmo zobaczyć spotkanie białostockiego klubu z krakowską Cracovią, które odbędzie się w sobotę, 20 maja 2023 roku. Wystarczy przyjść do Centrum Usług Wspólnych w Choroszczy i wziąć voucher, który uprawnia do pobrania biletów na ten mecz. 

Ponownie zapraszamy kibiców Jagiellonii Białystok z Gminy Choroszcz do skorzystania z nieodpłatnych voucherów, które oferujemy na mecz naszego sportowego partnera – Jagiellonii Białystok – mówi burmistrz Choroszczy Robert Wardziński. – Poprzednia nasza oferta z początku maja br. bardzo spodobała się kibicom, więc postanowiliśmy ją ponowić i zaprosić choroszczan na kolejny mecz Jagi w Białymstoku, która na swoim terenie podejmie Cracovię. Będzie to z pewnością wyjątkowy mecz i podobnie jak poprzednio, będzie można wylosować koszulkę sportową. Gorąco zachęcam! – konkluduje.

Więcej informacji na stronie https://www.choroszcz.pl/pl/aktualnoci/gmina-choroszcz-znow-z-oferta-voucherow-na-mecz-jagi.html.