KulturaMiasto i Gmina

Bezgotówkowe Kino Objazdowe zawita do Choroszczy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na seanse kinowe z najnowszymi premierami filmowymi w ramach ogólnopolskiej akcji „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!”.
Ogólnopolska akcja pod hasłem „Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!” – realizowana we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa – została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych. Projekt skierowany jest do mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Atrakcyjne ceny biletów, rabaty dla grup zorganizowanych oraz zniżki dla studentów i seniorów to tylko niektóre benefity. Organizatorzy przewidzieli również specjalne korzyści dla widzów, korzystających z płatności online lub przy użyciu karty, telefonu lub zegarka, zarówno w przedsprzedaży, jak i w kasie przed seansem.
W ramach akcji 28 listopada w auli M-GCKiS w Choroszczy od rana do wieczora wyświetlane będą seanse dla dużych i małych.
Dodatkowo przed ośrodkiem kultury pojawi się specjalny kamper, a w nim – mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa, w którym będzie można uzyskać profesjonalne informacje w zakresie płatności bezgotówkowych oraz dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla przedsiębiorców realizuje fundacja.
 
Repertuar filmów w M-GCKiS w Choroszczy 28.11.2023 r. (wtorek):
 
SEANSE EDUKACYJNE dla grup zorganizowanych Po więcej informacji i dokonanie rezerwacji zadzwoń pod nr tel. 22 357-85-00
(w dni robocze w godzinach od 10:00 do 15:00)
8:30 – Kajtek Czarodziej
10:30 – Psi Patrol. Wielki film
12:30 – Chłopi
 
SEANSE Z PRZEDSPRZEDAŻĄ ONLINE
15:30 – Psi Patrol. Wielki film
17:30 – Kajtek Czarodziej
19:30 – Uwierz w Mikołaja
Partnerem pokazów filmowych w Choroszczy jest Bank Spółdzielczy w Białymstoku. Więcej informacji na www.kultura.choroszcz.pl