Komunikaty

Bezpieczniej na drodze – tego nauczysz się w WORD Białystok

Kilkaset przeszkolonych osób, dziesiątki szkoleń i warsztatów z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego – to wynik regularnych szkoleń przeprowadzonych w ubiegłym roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku. W tym roku WORD znowu zaprasza na  bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa ruchu drogowego wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek .
 
Na Warsztatach z zakresu bezpiecznej jazdy, będzie można  podnieść swoje umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia samochodu. Dynamika rozwoju motoryzacji niesie ze sobą konieczność stałego doskonalenia umiejętności kierowców oraz poszerzania wiedzy z zakresu techniki i taktyki prowadzenia auta.
 
Warsztaty  będą składać się z części teoretycznej i praktycznej obejmującej doskonalenie techniki jazdy.
 
Część teoretyczna planowana jest na 15 marca w godzinach 16:30 -20:00, zaś część praktyczna odbędzie się w dniu 22 marca między godz. 8 a 15:00, w podziale na dwie grupy. Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B oraz posiadania swojego samochodu.
 
Warsztaty poprowadzone będą przez wykwalifikowanych , doświadczonych instruktorów i egzaminatorów białostockiego ośrodka ruchu drogowego oraz zaproszonych przedstawicieli służb medycznych i drogowych.
 
Zainteresowani szkoleniami informacje znajdą na stronie internetowej www.word.bialystok.pl. oraz mediach społecznościowych.
 
Aby otrzymać Regulamin oraz Kartę uczestnika, która jest niezbędna do uczestnictwa w Warsztatach doskonalenia jazdy, należy przesłać maila zwrotnego na adres: a.tomczuk@word.bialystok.pl.
 
 Warto się pospieszyć, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.  
 
Warsztaty mają charakter bezpłatny dzięki finansowaniu ze środków Województwa Podlaskiego.