Wydarzenia

Cyrk Astoria powraca do Choroszczy!

Gimnastyka napowietrzna, młoda mistrzyni żonglerki, szalony pianista, aż trzech klaunów, wirujące sześciany, brawurowe ewolucje na luźnej linie poziomej, wirtuoza diabolo i wiele innych atrakcji, to wszystko czeka na wielbicieli cyrkowych animacji! Cyrk Astoria ponownie zaprezentuje się w Choroszczy już 3 czerwca!

Chociaż Cyrk Astoria nie należy do największych, jednak swym programem potrafi zadowolić  zarówno widzów małych jak i tych nieco większych, a to jest przecież najważniejsze!

Nastawieni na rozwój i doskonalenie artyści, z roku na rok prezentują co raz lepszy program. Co roku odwiedzają około 200 polskich miejscowości, grając ponad 400 programów, a to wszystko w ciągu niespełna 10 miesięcy.

W Choroszczy zaprezentowany zostanie zupełnie nowy program, z wieloma znakomitymi numerami prezentowanymi przez artystów z Polski, Czech i Ukrainy, którzy występowali w wielu państwach i na prestiżowych festiwalach cyrkowych na całym świecie.

Tego dnia, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a podczas spektaklu choć na chwilę będzie można zapomnieć o codziennych obowiązkach.

UWAGA: W cyrku nie ma zwierząt!

 

Termin: 3 czerwca (poniedziałek), 17:00

Miejsce: CHOROSZCZ, ul. Chabrowa – obok bloków

Bilety: osoba dorosła – 60 zł (sektor), dzieci do lat 16 – 40 zł (sektor)

osoba dorosła – 80 zł (loża), dzieci do lat 16 – 60 zł (loża)

 

Organizatorzy informują o możliwości rezerwacji miejsc w loży poprzez wiadomość na FB lub na e-mail: cyrkastoria.cyrkastoria@gmail.com 😊

Więcej informacji oraz ceny biletów na stronie www.cyrkastoria.com