KomunikatyMiasto i Gmina

Nowe pojemniki na odpady w kolejnych miejscowościach w gminie Choroszcz

Informujemy mieszkańców gminy Choroszcz, że proces bezpłatnych dostaw pojemników na odpady do gospodarstw domowych nadal trwa. Obecnie kontynuowane są prace w tym zakresie w miejscowości Klepacze. W najbliższych dniach obsługiwane będą Sienkiewicze i Krupniki.

Cieszymy się, że z każdym dniem coraz więcej mieszkańców naszej gminy staje się właścicielami nowych pojemników na odpady, dedykowanych specjalnie gminie Choroszcz.

Prace bezpłatnego wyposażania w nowe zbiorniki trwają – w tym momencie kończą się w miejscowości Klepacze. Od piątku 11 grudnia do miejscowości objętych wymianą dołączają nowe – Sienkiewicze i Krupniki. Serdecznie prosimy mieszkańców o umożliwienie tego procesu.

Przypominamy, że pojemniki zostały zakupione przez ZECWiK w Choroszczy i spółka ta przewiduje możliwość samodzielnego odbioru pojemników przez mieszkańców gminy Choroszcz. W tym celu należy zgłaszać się do p. Krzysztofa Gołaszewskiego z ZECWiK (tel.: 85 719 11 08) w godzinach od 7.00 do 15.00. Po podpisaniu poświadczenia odbioru pojemników, każdy mieszkaniec może wyjechać z nowym własnym zbiornikiem na odpady.

UM