WSPIERAJ KULTURĘ – ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Jeśli chcesz przeżyć niesamowita przygodę i mieć wpływ na kształt wydarzeń, które organizuje Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, zostań wolontariuszem! Jeżeli interesujesz się kulturą, sportem, sztuką, chcesz poznać wielu ciekawych ludzi, zdobyć doświadczenie przy organizacji wydarzeń kulturalnych i sportowych to czekamy właśnie na Ciebie.  Wolontariat w Centrum-Kultury i Sportu w Choroszczy to nie tylko praca przy organizowanych przedsięwzięciach, ale również szansa na realizowanie własnych projektów kulturalnych i sportowych oraz możliwość włączania się w akcje charytatywne.

Wolontariuszem w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy może zostać każda osoba, która ukończyła 13 lat. Liczymy na młodzież, osoby dorosłe oraz seniorów. Każdy jest mile widziany, razem możemy więcej.

Wystarczy jedynie wypełnić ankietę  zamieszczoną tutaj lub dostępną w biurze ośrodka oraz przyjść na krótką rozmowę. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 791 696 160 lub mailowy kultura@choroszcz.pl. Koordynatorem wolontariatu w Centrum Kultury i Sportu jest Adam Kamieński, wieloletni wolontariusz i społecznik.

red