Sport

Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce 2 kwietnia

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zaprasza na Mistrzostwa Gminy Choroszcz w siatkówce kobiet i mężczyzn, które odbędą się w sobotę 2 kwietnia 2016 na hali sportowej Zespołu Szkół w Choroszczy. Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Burmistrza Choroszczy.  W tym roku rozszerzamy zawody także o kategorię damską! Zgłoszenia drużyn przyjmujemy na e-mail: sport@choroszcz.pl lub osobiście do 28 marca. W turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 15 lat – drużyna może liczyć 6-8 zawodników, a wśród zawodników mogą być maksymalnie 3 osoby spoza gminy Choroszcz. Wpisowe od drużyny wynosi 60 zł. We wstępnym zgłoszeniu wystarczy podać imię i nazwisko kapitana i numer kontaktowy. Jeśli komuś nie uda się zebrać przynajmniej 6 osobowego składu drużyny to nic straconego. Pomożemy zebrać drużynę – takie osoby mogą zgłaszać się indywidualnie – w takim wypadku wpisowe wynosi 10 zł od osoby. Mistrzostwa planowane są na sobotę 2 kwietnia lub także na niedzielę 3 kwietnia – uzależnione jest to od liczby zgłoszeń.

W e-mailu proszę zaznaczyć czy zgłoszenie dotyczy całej drużyny, czy jest to zgłoszenie „indywidualne”. Spośród zgłoszeń „indywidualnych” pomożemy skompletować drużynę na turniej. Wpisowe można opłacić gotówką w kasie lub na konto M-GCKiS.

Mistrzostwa Gminy wyłonią najlepsze drużyny damskie i męskie. Najlepsza drużyna męska będzie miała prawo do reprezentowania Choroszczy na Mistrzostwach Wojewódzkich, które w połowie kwietnia odbędą się w Białowieży!

W Mistrzostwach 2015 roku najlepsza okazała się drużyna Crazy Frogs Rafała Lenczewskiego, która wyprzedziła Szarańczę, LZS Koronę Choroszcz i drużynę „W każdym wieku”.

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Pozwolenie rodzica/opiekuna