KulturaMiasto i GminaWydarzenia

Michał Koterski w Choroszczy – spotkanie autorskie

M-GCKiS w Choroszczy zaprasza na spotkanie autorskie w ramach DNI OTWARTYCH BIBLIOTEKI. Widzowie spotkają się ze znanym z telewizji i nie tylko – Michałem “Miśkiem” Koterskim.

Michał Koterski, znany jako aktor, showman, satyryk i autor bestsellerowej biografii “Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”, podzielił się swoimi życiowymi doświadczeniami w szczerej rozmowie z dziennikarką Beatą Nowicką.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia (we środę), o g. 18:00, a poprowadzi je Dominik Sołowiej. To wyjątkowa okazja, aby poznać kulisy życia i kariery Michała Koterskiego, zrozumieć jego drogę wyjścia z trudności oraz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych w jego inspirującej książce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wieczór pełen ciekawych historii, refleksji i inspiracji. Wstęp na to fascynujące wydarzenie jest wolny, a dodatkowe informacje można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku na fanpage Organizatora: https://fb.me/e/1rJ4gSS4l .

Spotkanie jest finansowane ze środków Gminy Choroszcz w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień na terenie gm. Choroszcz.