Sport

Narew uległa Jasionowi, w weekend zagrają seniorzy, a także żacy i trampkarze

Nie udał się seniorom Narwi Choroszcz wyjazd do Jasionówki na mecz z miejscowym Jasionem. W 30 minucie Narew straciła bramkę po samobójczym golu Mariusza Gałczyka, ale jeszcze przed przerwą udało się wyrównać. Rzut karny po faulu na Pawle Kieżel wykorzystał Damian Garbowski. W drugiej połowie wynik remisowy się nie zmieniał do doliczonego czasu gry. W 94 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Jasiona po zagraniu ręką Pawła Mordasewicza – rywale go wykorzystali i sędzie zakończył spotkanie.

16 kolejka: Jasion Jasionówka – Narew Choroszcz 2-1 (1-1) Bramka: Damian Garbowski (k)

Skład: Adam Lenczewski – Mariusz Gałczyk, Krzysztof Mordasewicz, Marcin Garkowski, Daniel Siegień (Mariusz Daniluk) – Paweł Sokół, Karol Kamieński (Paweł Kieżel), Kamil Pyczot (Karol Fiedorczuk), Damian Garbowski – Daniel Garbowski (Kamil Wojdołowicz), Adam Rećko


W 17-stej kolejce Narew zagra ze Skrą Wizna. Rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli „Ligi Okręgowej” – liczymy na przełamanie serii dwóch porażek z rzędu! Mecz zostanie rozegrany na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku przy ul. Broniewskiego. Będzie to ostatnie spotkanie kiedy to Narew w roli gospodarza będzie grała na boisku w Białymstoku.

17 kolejka: Narew Choroszcz – Skra Wizna, sobota 23 kwietnia, godz. 15:00 /boisko ZSM w Białymstoku, ul. Broniewskiego/

Tabela:

okręgówka 16 kolejka

Tabela: 90minut.pl


 

Drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz

W najbliższą niedzielę 24 kwietnia zagrają także drużyny trampkarzy i żaków. Trampkarze zagrają o godz. 11 na wyjeździe z Podlasiakiem Knyszyn – będzie to drugie spotkanie trampkarzy w rundzie wiosennej – pierwszy mecz przegrali 0-4 z Włókniarzem Białystok, a kolejny mecz z Piastem Białystok został przełożony na czerwiec.

Także w niedzielę rundę wiosenną zainaugurują żacy, którzy grają systemem „turniejowym”. Na boiskach w Mońkach zagrają z miejscowym Promieniem, a także z MOSP II Białystok i AP Talent III Białystok. Początek zmagań o godzinie 12.


Szczegółowy terminarz i wyniki z całego sezonu wszystkich trzech drużyn dostępne tutaj.