„Polska. Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”. Startuje nowy projekt Ministerstwa Sportu i Rekreacji

Celem inicjatywy jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce i prezentacja oferty turystycznej. By zachęcić Polaków do podróży i zwiedzania kraju nie tylko w czasie wakacyjnych urlopów, organizatorzy proponują promocyjne ceny. Pierwsza edycja ma charakter pilotażowy i odbędzie się weekend od 23 do 25 września.

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja podmiotów chętnych do uczestnictwa w akcji. Jej partnerem mogą zostać wszyscy, których działalność wiąże się z szeroką pojętą turystyką, a więc: obiekty noclegowe; obiekty gastronomiczne; muzea, skanseny, obiekty kultury; obiekty sportowo-rekreacyjne; przewoźnicy; usługodawcy turystyczni.

Aby wziąć udział, należy zaakceptować regulamin akcji i do 31 lipca przesłać swoją ofertę na adres: kontakt@polskazobaczwiecej.pl. Lista zakwalifikowanych zostanie opublikowana na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Rekreacji w połowie sierpnia. Wtedy też ruszy promocja na witrynach internetowych i profilach społecznościowych Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz w innych mediach.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (22) 24 47 308 lub (22) 24 43 181.

Zapraszamy do udziału!

Do pobrania:

zaproszenie do współpracy,

regulamin,

formularz zgłoszeniowy.

ip. PROT