Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland 2016

Kiedy?
19-21.10.2016 – targi RENEXPO 2016
19-20.10.2016 – spotkania kooperacyjne RENEXPO 2016

Gdzie?
Warszawskie Centrum EXPO XXI
 Hala nr 1
 ul. Prądzyńskiego 12/14
 01-222 Warszawa

Oczekiwana znowelizowana ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii w lipca po wielu miesiącach przygotowań weszła w życie. Kolejna nowelizacja jest już w przygotowaniu. Jakie zmiany w działaniu przedsiębiorstw z branży OZE niosą za sobą przepisy? Jak przedsiębiorcy odnajdują się w nowej sytuacji?

 

O targach

Okazją do wymiany doświadczeń i opinii w tym zakresie będą 6-te już Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland 2016. Są to otwarte targi branżowe, w trakcie których nowe i doświadczone już firmy prezentują swoje produkty i usługi, badacze i eksperci wymieniają się wiedzą, natomiast architekci, projektanci, inżynierowie oraz konsumenci poszukują ciekawych rozwiązań. Twórcom targów i ich uczestnikom przyświeca idea łatwego i ekologicznego generowania, dostawy i użytkowania energii przyszłości.

Dlaczego Polska?

Polska dzięki położeniu geograficznemu stanowi łącznik pomiędzy Wschodem a Zachodem, energia odnawialna systematycznie zyskuje w naszym kraju na znaczeniu, ale wciąż pozostaje duże pole do działania. Kraj stanowi przez to dobrą lokalizację do inwestycji związanych z energią odnawialną, jest również doskonałym miejscem do spotkania osób zaangażowanych w tworzenie i wdrażanie projektów związanych z OZE.

 

O Giełdzie Kooperacyjnej. Czyli jak nawiązać kontakty biznesowe?

Drzwi do szerokiej sieci kontaktów biznesowych otwiera udział w spotkaniach biznesowych organizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego. Inicjatorzy targów RENEXPO Poland już po raz kolejny zaufali Fundacji w kwestii przygotowania giełdy kooperacyjnej. Jak wziąć w niej udział? Uczestnik po zamieszczeniu profilu swojej firmy na dedykowanej platformie internetowej może wybierać interesujących go partnerów do potencjalnej współpracy, jak również sam może zostać zaproszony do rozmowy. W ten prosty sposób możliwe jest wygodne zaplanowanie wielu spotkań w jednym miejscu i w krótkim czasie. Sprytne! W spotkaniach biorą udział również przedstawiciele firm zagranicznych. Giełda kooperacyjna w ramach targów RENEXPO to punkt obowiązkowy w kalendarzu polskich firm związanych z branżą OZE.

 

Jak to działa czyli 4 kroki do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych.

  1. Rejestracja profilu firmy na stronie b2match.eu/renexpo-pl-2016
  2. Wybór partnerów do spotkań biznesowych.
  3. Akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań.
  4. Udział w giełdzie kooperacyjnej RENEXPO 2016.

ip