Czwarty raz dzieci z przedszkola wraz z rodzicami uczestniczą w akcji „Szlachetna Paczka”!

Zakończyła się już 15 edycja akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”, której celem jest niesienie pomocy przed świętami rodzinom i osobom najbardziej potrzebującym. Dzięki ludziom dobrego serca, co roku do takich rodzin trafiają rzeczy, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania.

W tym roku postanowiliśmy pomóc Pani Basi, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej. Zbiórkę głównie organizowaliśmy w oddziale przedszkolnym w Złotorii, w ramach współpracy nasze siły połączyliśmy ze Szkołą Podstawową w Złotorii, a także ze sklepem odzieżowym „Red Rose” w Choroszczy. Dzieci wraz z rodzicami chętnie i aktywnie włączyli się  w  niesienie pomocy dla Pani Basi. Dzięki temu udało się nam zebrać najbardziej potrzebujące rzeczy, m.in. środki czystości czy artykuły spożywcze.

Za wszystkie podarunki, za każdy najmniejszy gest z Państwa strony serdecznie DZIĘKUJEMY! Jesteśmy pewni, że gdyby nie Państwa wrażliwe serca, oraz empatia w stosunku do innych ludzi, a także chęć niesienia pomocy w ten magiczny czas jakim jest okres Świąt Bożego Narodzenia, nie udałoby się nam uszczęśliwić starszej Pani, która potrzebuje pomocy. Jeszcze raz wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że za rok weźmiemy udział już po raz piąty!

Emilia Kołodko