Atrium Biała rozdaje nagrody w Superloterii „Festiwal nagród”

Od 29 września do 11 października klienci centrum handlowego Atrium Biała będą mogli wziąć udział w loterii z licznymi nagrodami. W finale konkursu do wygrania jest komfortowy samochód marki Fiat.

Wszyscy klienci, którzy w terminie 29.09 – 11.10 odwiedzą centrum handlowe Atrium Biała i dokonają jednorazowych zakupów za kwotę minimum 100 zł, będą mogli wziąć udział w losowaniu. Nagrodą główną jest samochód marki Fiat w dwóch wersjach (do wyboru przez zwycięzcę: miętowy Fiat 500 lub granatowy Fiat Punto).

Oprócz nagrody głównej, klienci mają szansę wygrać między innymi: zestawy kosmetyków dla kobiet i mężczyzn, zegarki, komplety garnków Tefal, odkurzacz, kino domowe Philips, tablety marki Samsung, smartfon Samsung Galaxy Grand 2 LTE oraz wiele innych.

Zasady loterii są bardzo proste. Po dokonaniu zakupów na kwotę min. 100 zł, należy zgłosić się do sprzedawcy lub hostessy po odbiór kuponu konkursowego. Każdorazowo upoważnia on do wzięcia udziału w losowaniu jednej z nagród dodatkowych. Konkurs będzie odbywał się przy stanowisku multimedialnym, które zostanie zlokalizowane przy środkowym wejściu do obiektu od strony ul. Miłosza (pomiędzy sklepem marki House a kawiarnią Cafe Club). Każdy kupon umożliwia również wzięcie udziału w finałowym losowaniu nagrody głównej – samochodu marki Fiat, które odbędzie się 11 października o godz. 16.00.

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin można znaleźć na stronie internetowej Centrum: www.atrium-biala.pl.

***

Atrium Biała

Atrium Biała to nowoczesne centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od ścisłego centrum Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych, m.in.: hipermarket, elektromarket Media Markt oraz wielosalowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki jak: H&M, Adidas, 5.10.15, Apart, Badura, Big Star, Bytom, Calzedonia, Carry, CCC, Deichmann, Ecco, Empik, Esprit, Gatta, Gino Rossi, Home&You, KFC, Lee Wrangler, Mango, Monnari, Nike, Ochnik, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Smyk, Solar, SuperPharm, Triumph, Vision Express. Dla wygody klientów w Atrium Biała przeznaczono blisko 970 miejsc parkingowych.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 82 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. Aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.

ip