Świąteczny decoupage czyli zdobienie bombek metodą serwetkową

Za oknem jesienna szaruga a w powietrzu nieśmiało unosi się aura nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. W oczekiwaniu na zbliżające się zimowe święta nie pozwól sobie na nudę.

Jeśli już chcesz poczuć magiczną i rodzinną atmosferę oraz nie masz pomysłu na ciekawy prezent pod choinkę to serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach zdobienia bombek choinkowych metodą decoupage dla każdego, które odbędą się 13 grudnia o godzinie 16.30 w M-GCKiS.

Decoupage (dekupaż) to stara technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię tj. drewno, szkło, ceramika czy plastik, wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (stąd oboczna nazwa technika serwetkowa).

Decoupage klasyczny polega na naklejaniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. W zamyśle ma on wyglądać jak namalowany.

Jeśli chcesz sprawić sobie radość i poznać tajniki decoupage oraz zaskoczyć bliskich wyjątkowym prezentem to koniecznie przyjdź na nasze warsztaty.

Zajęcia skierowane są do dzieci z rodzicami, młodzieży i osób dorosłych.

Czas trwania zajęć:  około 2 godziny

Koszt uczestnictwa: 10 zł. Zapisy w biurze M-GCKiS lub pod nr. tel. 85 719 14 31. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji pod nr. tel. 85 719 14 31 lub na stronie internetowej M-GCKiS: kultura.choroszcz.pl. Zapraszamy!